KONST / Litografier / Färglitografi 14413108
nr 1441 3108
Berndt-Rune Jäverbrant
(f. 1941), Sverige
Blidösund. Signerad. Färglitografi, bildmått: 34x46cm, yttermått inklusive ram: 47x60cm
Berndt-Rune Jäverbrant, född 1941, svensk målare, grafiker och tecknare.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 10 januari 2022
kl 18:49:23
9/1 21:49:33
Berndt-Rune Jäverbrant
Läs mer om Berndt-Rune Jäverbrant